+48 77/40-40-248 fax +48 77/40-40-250 sekretariat@zoznamyslow.pl

Pielęgnacja zieleni w Namysłowskim Centrum Zdrowia

cze 10, 2021 | Informacje, Ogłoszenia

     W dniu 08.06.2021r. uczniowie II klasy technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Rolniczych  Namysłowie przy wsparciu i nadzorze nauczycieli wykonali prace pielęgnacyjno- porządkowe na terenie parku Namysłowskiego Centrum Zdrowia.
     Wszyscy uczniowie wykazali duże zaangażowanie w porządkowaniu i pielęgnacji terenów zielonych na terenie naszego szpitala. Zabiegi pielęgnacyjne przyczynią się do utrzymania w dobrym, zdrowym stanie posadzonych na terenie parku roślin i trawników. Utrzymanie porządku wokół szpitala ma na celu zadbanie o estetykę krajobrazu jak i również zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pacjentom i pracownikom.
     Współpraca uczniów i ich zaangażowanie stworzyła miłą i przyjazną atmosferę podczas wykonywania prac. Współdziałania dostarczyły wiele radości i dobrego humoru co wpłynęło na pozytywny efekt ich  zadania.  Wspaniała, słoneczna pogoda dodała energii do działania oraz umożliwiła zorganizowanie grilla na świeżym powietrzu dla wszystkich uczestników.
     Dziękujemy uczniom i ich opiekunom z technikum architektury krajobrazu za zaangażowanie  w wykonaną pracę i bezinteresowną pomoc. Wyrażając wdzięczność, życzymy wielu sukcesów i radości z podejmowanych działań.

?
?
Skip to content