+48 77/40-40-248 fax +48 77/40-40-250 sekretariat@zoznamyslow.pl

Kolejny „Guz gigant” operowany w Namysłowskim Centrum Zdrowia

sie 5, 2021 | Informacje, Ogłoszenia

Kolejny „guz gigant” operowany w Naszym szpitalu. Wręcz bliźniaczy przypadek guza który pojawił się u Nas kilka miesięcy temu, zjawił się w poprzednim tygodniu.
Bardzo szybki i duży przyrost brzucha zaniepokoił pacjentkę która trafiła do naszej Izby Przyjęć, skąd w trybie pilnym została skierowana na Oddział Chirurgiczny. Po konsultacjach ginekologicznych, Pacjentce wykonano serie badań diagnostycznych, w tym również tomograf komputerowy. Wyniki ukazały bardzo dużego guza w jamie brzusznej  który sięgał od poziomu wyrostka mieczykowatego do spojenia łonowego.
Pacjentkę poddano zabiegowi operacyjnemu, podczas którego Zespół wydobył całość guza, bez żadnego uszkodzenia. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Uśmiechnięta Pacjentka po kilku dniach wyszła w stanie dobrym do domu.
 
Jeszcze raz przypominamy by nie bagatelizować nawet drobnych objawów choroby i korzystać z dostępnej dla Państwa diagnostyki i konsultacji lekarskich czy też podjąć decyzję o leczeniu szpitalnym. Nasz Szpital jest dla Państwa otwarty w zakresie działań poradni i oddziałów.
 
 
 
 
 
 
 
?
?
Skip to content